Onderzoek en opleidingen
Het NAH Forum heeft bijvoorbeeld al meegewerkt aan de volgende onderzoeken:
- Gewoon bijzonder
- Verder kijken dan de buitenkant
- NAH in 't Vervolg
- NAH Zorgpad
- NA(H)-Zorg op Maat
- Kennisplein gehandicaptensector
- Verder met hersenletsel
- NAH en overprikkeling
- CVA en Nazorg
- Ervaringsdeskundigheid in het sociaal domein
- Ervaringsdeskundige dat ben je
-
Verder kijken dan de buitenkant
-
NAH in 't Vervolg
In 2024 zijn we in samenwerking met Radboud UMC, Reade, Lectoraat Klantperspectief in Ondersteuning en Zorg, Middin en Vilans gestart met het driejarig project; NAH in 't Vervolg uit opdracht van het ministerie van VWS. Het NAH Forum Almere zal zich binnen dit onderzoek richten op Inclusie en Diversiteit van de (na)zorg voor mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH).
Het NAH Forum Almere houdt zich al lang bezig met Inclusie en Diversiteit en adviseert beleidsmakers en iedereen die in het onderwerp geintresseerd is. Dat maakt het NAH Forum een geschikte partij om zich binnen dit onderzoek te focussen op dit onderwerp.
Gedurende de komende drie jaar zullen er van het gehele project resultaten gepubliceerd worden. Hou de site dus in de gaten.
-
Gewoon bijzonder
-
NAH Zorgpad
Samen met Vilans
-
NA(H)-Zorg op Maat
-
Kennisplein gehandicaptensector
-
NAH en overprikkeling
-
CVA en Nazorg
-
Ervaringsdeskundigheid in het sociaal domein
-
Cliënt in de hoofdrol
-
Ervaringsdeskundige dat ben je